⚠️ Dovolená od 24. července do 20. srpna. Objednávky budou vyřízeny po dovolené.

Kanystr bar – dárek pro muže, jerry can bar

Super dárek pro každého chlapa, kanystr s alkoholem

Zde si můžete objednat výrobu minibaru z plechového kanystru - ideální velikost je 20 litrů, ale lze i z menších 10l, 5l. Vyrábím je dle přání zákazníků, proto nejsou žádné dva bary stejné - fotky slouží pouze jako inspirace. Podle mého názoru jsou nejhezčí kanystry použité s patinou a „vůní“ benzínu nebo nafty. Veškeré díly jsou ocelové a ošetřené olejem proti korozi. Alkohol ani jiné nápoje nejsou součástí dodávky.

Na přání na zadní stranu vyvrtám díry pro zavěšení na zeď a pokud půjde o dárek k narozeninám, tak je na víko možné vyrazit i rok narození nebo logo firmy. Napište mi, o jaký obsah máte zájem, jestli chcete zakomponovat díl z automobilu, šlapacího kola, atd.

Cena za 20l upravený kanystr bez náplně je 1650 Kč, 10l varianta je pak za 1550 Kč. Doba dodání je přibližně 3 týdny.

Prohlédněte si galerii kanystrů, které jsem už na přání dělal. Mám také galerii cedulek na přání. Jejich cena začíná na 90 Kč, podle náročnosti. Některé věci nedělám a prosím, abyste je po mě nežádali – například dřevěné obložení.

Originální dárek pro muže automobilistu, motorkáře či jen tak do garáže, dílny nebo nadšence industriálního designu.

kanystr bar
kanystr bar

Bar z kanystru o obsahu 20 litrů:

kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar

Bar z kanystru 10 litrů:

kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar

Kanystry na přání

Konečná cena kanystru na přání se odvíjí od individuálních požadavků zákazníka: pracnost, časová náročnost, lakování, osvětlení, atd.

kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar kanystr bar

Jsou na výběr tři druhy otvíráků: jeden ze zapalovací svíčky, druhý z řetězu a třetí z ozubeného kola. Cena je 150 Kč:

kanystr bar
Petr Pleštil - Kovové výrobky na Firmy.cz
šroubky

Ozvěte se mi

E-mail: kovove.v@gmail.com

Mobilní telefon: +420 737 678 591 (v pracovní dny od 7 do 15)